Mołdawska 5

WSZYSTKIE MIESZKANIA SPRZEDANE - 29.05.2019r. BUDYNEK UZYSKAŁA POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE

Dbałość o detale, elegancka elewacja oraz nowoczesna bryła budynku dopełnione wyjątkowoą dekoracją ścienną stworzą niesamowity charakter nowej inwestycji na warszawskiej Ochocie. Wybierz mieszkanie przy ul. Mołdawskiej 5 i zamieszkaj w wyróżniającej się inwestycji, której ścianę boczną będzie zdobił mural. Wielkoformatowa grafika przedstawi historyczną zabudowę dzielnicy, łącząc nowoczesność z pamięcią o przeszłości Mołdawska 5 to pięciopiętrowy budynek idealnie wpisujący się w otoczenie. Stonowana kolorystyka, wysokie okna, szklana zabudowa loggi balkonowych to piękna kompozycja stworzona specjalnie dla Ciebie.

Na projekt składa się 114 funkcjonalnych, przestronnych i jasnych mieszkań o metrażach od 32 do 86 m2. W budynku znajdą się garaż podziemny i komórki lokatorskie, natomiast do mieszkańDbałość o detale, elegancka elewacja oraz nowoczesna bryła budynku dopełnione wyjątkowoą dekoracją ścienną stworzą niesamowity charakter nowej inwestycji na warszawskiej Ochocie. Wybierz mieszkanie przy ul. Mołdawskiej 5 i zamieszkaj w wyróżniającej się inwestycji, której ścianę boczną będzie zdobił mural. Wielkoformatowa grafika przedstawi historyczną zabudowę dzielnicy, łącząc nowoczesność z pamięcią o przeszłości

Zlokalizowanych na parterze przynależeć będą ogródki. Chwilę relaksu zapewnisz sobie w zacisznym i zielonym patio. To nowoczesne osiedle jest idealnym miejscem, by budować w nim swoją przyszłość. Wyróżnij się! Zamieszkaj w inwestycji z charakterem przy ul. Mołdawskiej 5 na warszawskiej Ochocie.

 

Inwestor: Spółdzielnia mieszkaniowa "Ochota"

Generalny Realizator Inwestycji: Osiedle Młodych Sp. z o.o.

Generalny Wykonawca: Unibep S.A.

 

Zakupy

Fitness

Edukacja

Finanse

Komunikacja

Restauracje

Zdrowie

W Twojej okolicy

Znajdź idealne mieszkanie

Piętro

Powierzchnia

- m2

Ilość pokoi

Tylko dostępne

Lokale usługowe

Nr. ref. Piętro Pokoje Powierzchnia Status

Zdjęcia z budowy

Projektowanie stron internetowych